Klacht: Nog steeds niet ontvangen en onterecht nog meer geincasseerd!

RubbyM op 24 oktober 2017 over Shinywax.nl in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 24 oktober 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had op vrijdag 20-10-2017 mijn bestelling geplaatst op shinywax. Ik zag dat er een aanbieding was voor €5. Ik had toen een bevestingsmail gehad maar tot heden geen track and trace. Dus ik had ze gister gemaild en er werd toen gezegd dat ik het via facebook moet doorgeven. Zo gezegd zo gedaan. Toen kreeg ik gelijk weer een e-mail dat er geen verzoeken worden afgehandeld via Facebook dus hebben ze een e-mail adres weergegeven en daar heb ik het naar toe gestuurd maar tot nu toe nog niks gehoord!! Verder had ik betaald met creditcard. €5 is afgeschreven en vandaag zag ik dat er nog eens €20 is geincasseerd!!! Pure oplichterij dit!!

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn product en €20 terug!!!! Nergens staat er dat er andere kosten komen bij kijken. Er staat €5 en de shipping kosten zijn ook gratis!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM