Klacht: Retour wéér geleverd.

Pffff.1.2.3.geduld op 04 maart 2021 over Shein.com in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Shein.com
Status Open
Datum 4 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb artikelen retour gestuurd wat al heel wat huiswerk is ivm zelf printen. Het afgegeven bij DHL. En weer geleverd gekregen. DHL zegt dat ik Shein moet bellen want zij zijn betalende partij. Shein is onbereikbaar. Menu’s die deze klacht niet aanpakt. Geen telefoonnummer maar een robotchat. Waar je geen steek verder mee komt. Ik heb bewijs van afleveren bij DHL. Maar de zending hier. Moet nu nóg een keer retourkosten betalen naar Milfort België want het retourlabel kan niet nog een keer gebruikt worden en krijg mijn geld anders niet terug. Heb er weinig vertrouwen in dat ik dat uberhaupt krijg.

Gewenste Oplossing:

Dat ik mijn zending retour kan doen en refund krijg van de retouren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Shein.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Shein.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Pffff.1.2.3.geduld
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten