Mijn Klacht:
Beste Shein,
Ik heb afgelopen tijd een stuk of 12 bestellingen geplaatst,
Allemaal retour afzender gegaan door DHL,
Geen brief in de brievenbus,
Kunnen jullie mij een DHL afleverpunt aanbieden zodat ik zelf mijn paketten kan ophalen?
Het is natuurlijk heel erg zonde van mijn tijd om telkens te bestellen en betalen en vervolgens dat de pakketten retour gaan zonder enige moeite om bij mij afleverpoging te doen.
Mijn adres bestaat en ik ben altijd thuis.
Het is zeer frustrerend zo, want als ik weet dat NIKS aan komt, ga ik natuurlijk ook niet bestellen. Is heel vreemd van DHL dat ze niet begrijpen dat de pakketten niet besteld worden voor een grapje, om een rondje china/Nederland te maken….
Vanuit DHL begrepen dat mijn pakketten van vandaag weer retour gaan met mededeling adres onbekend.
Vriendelijk verzoek een DHL afleverpunt als mogelijkheid aan te bieden voor mijn bestellingen welke ik dan zelf met 2 minuten van mijn huis vandaan kan ophalen (DHL afleverpunt is bij mij in de buurt)
Alvast dank,
Gaat om deze zendingen welke voor vandaag waren gepland om te bezorgen, maar gaan weer helaas retour HUB,
3SWLT0006573293
3SWLT0006576396
3SWLT0006592278
3SWLT0006571476
3SWLT0006573305
Op mijn adres kun je zien hoeveel ik heb besteld en er is geen 1 afgeleverd. Ook niet afgeleverd bij mijn familie adres welke ik ook heb geprobeerd.
Zeer frustrerend zo.
Graag een spoed actie inzake deze waarvoor alvast dank,
Grt
Gewenste Oplossing:
graag wil ik een DHL afhaalpunt om zelf mijn bestellingen af te halen

