Mijn Klacht:
Op 08-7-2020 jurk en lingeriesetje besteld bij Shein. Op 16-07 kreeg ik op track and trace code van DHL te zien dat t pakje bii mij was afgeleverd, nou dus echt NIET, niet bij mij aan de deur en niet bij mij in de brievenbus. Op 17-07 DHL gebeld hoe dat nou kon ? Ja u moet Shein kontakten, okay 3 x messenger gestuurd. Omdat ik via Klarna moest betalen ook Klarna ingelicht met alle gegevens. Nu kreeg ik gisteren mail dat ik toch moet betalen omdat de track and trace aangeeft dat t is geleverd en de webwinkel geen verlies wil lijden. Voel me echt benadeeld en ga absoluut niet frauderen voor 28 euroos maar ik ga toch niet betalen voor iets wat ik nooit heb ontvangen ?
En dan al die dooddoeners van antwoorden maar ja de track and trace code, zal best maar misschien is t wel in een andere straat of andere buurt afgeleverd of loopt de bezorger van DHL in t weekend wel in dat leuke rode jurkje met pailetten rond.
Gewenste Oplossing:
Als mijn rekening word gecanceld dan ben ik tevreden, alhoewel ik liever de spulletjes had ontvangen en had kunnen gebruiken.

