Klacht: Bestelling niet compleet geleverd

sannevanwijnen op 09 maart 2021 over Shein.com in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Shein.com
Status Open
Datum 9 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een aantal dingen bij shein.com besteld, ik heb hier 1 deel van ontvangen maar ook een groot deel niet. Terwijl de status aangegeven wordt als dat ik het heb ontvangen. Helaas kan ik op hun site nergens een klantenservice vinden waar ik dit verhaal kwijt kan en verder geholpen kan worden hiermee. Ook in mijn persoonlijke profiel kan ik dit niet aangeven

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag willen weten of het 2e deel nog komt en anders wil ik dat de factuur wordt aangepast naar de items die ik wel heb ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Shein.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Shein.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door sannevanwijnen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten