Klacht: Geen enkele terugkoppeling van Servilux België

Mw.K.Holleeder op 10 augustus 2013 over Servilux in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Servilux has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Servilux
Status Open
Datum 10 augustus 2013

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ondervonden met de reparatie van zijn Philips Blender bij Servilux, die drie keer is opgestuurd. Na de tweede reparatie kwam de blender met een ander defect terug, en tijdens de derde reparatie ontving de klant geen enkele terugkoppeling over de status, ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen. De klant ervaart de service als zeer slecht en ontving zelfs geen bevestiging van zijn e-mailverzoek om contact.

Mijn Klacht:

Mijn Philips Blender is 3 maal bij Servilux geweest voor reparatie, waarbij de tweede keer de blender met een ander defect terugkwam en de derde keer in een periode van 24 juni tot en met 10 augustus 2013, er geen enkele terugkoppeling van Servilux is geweest over de status van de retourzending.
Ik heb zelf 2 maal toe contact gezocht en naar België gebeld, op 13 juli en 30 juli. Beide keren zou ik worden teruggebeld, dat is nooit gebeurd.
Ik heb op augustus een mail gestuurd aan [email protected] met verzoek tot contact.
Daar heb ik zelfs geen automatische ontvangstbevestiging van ontvangen.
Ik heb nog nooit zo’n slechte service afhandeling meegemaakt!

Gewenste Oplossing:

Ik heb vandaag contact gezocht met de klantenservice van Philips en daar voor het eerst in maanden een oplossingsgerichte medewerker aan de lijn gehad.
Ik wordt maandag 12 augustus teruggebeld met een oplossing, waarschijnlijk wordt het aankoopbedrag gerestitueerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Servilux over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb Servilux een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM