Mijn Klacht:
Had datum/tijd ingepland voor airco check/bijvullen voor vast bedrag. Kreeg bevestiging van deze afspraak bij garage Woltinge in Marknesse. Helaas niet in mijn woonplaats Emmeloord. Nu een paar km verderop. Was op zich geen probleem. Bij aankomst gaf garage houder aan van niets te weten. UIteindelijk vond hij toch de mail. Hij was er niet blij mee dat ik via service right had geregeld. Ik moest dit volgende keer gewoon bij hem zelf doen. Want dit koste hem alleen maar geld. Hij benoemde dat er meerdere bedragen nog bovenop de airco check/bijvullen zouden komen. Het kwam nu toch echt niet uit. Moest maar een andere keer terugkomen.
Omdat ik nu niet weet wat voor prijzen deze man gaat hanteren, ga ik er echt niet heen. Ik heb inmiddels bij een andere garage zelf een afspraak gemaakt. Was voor mij laatste keer service right. Helaas.
Gewenste Oplossing:
Geen. Heb het zelf op gelost. Maar misschien is het handig dat het contract met dit garage bedrijf door jullie verbroken wordt. Want dit kan echt niet. Voel me behoorlijk belazerd.

