Klacht: service

henk50 op 23 november 2015 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 23 november 2015

Een klant heeft een negatieve ervaring gehad bij McDonald's in Geldrop tijdens het ontbijten met vijf personen. Er waren problemen met de bonnen, een gebrek aan producten, en de service was traag en onkundig, wat leidde tot teleurstelling bij de klant. De klant raadt aan om hier niet met een groep te ontbijten.

Mijn Klacht:

Onbijt Barrier 10 Geldrop tijd 10 u 30 met 5 personen ontbijten
bonnen werken niet slecht 1x geen producten op voorraad 2 bakjes boter
(5 personen) geen jam aanwezig, 2 x croissant worden nog even gebracht na 15 minuten , een broodje ei vier stuks worden nog na gebracht na 20 minuten . zeer slechte service onkundig personeel.
niet meer ontbijten hier MET 5 PERSONEN .
Reclame stunt werkt ook niet . en klanten die teleurgesteld zijn.
dank u

Gewenste Oplossing:

Zie boven; en zie dit beter verwerken , en vriendelijker te zijn tegen klanten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM