Klacht: Nog steeds geen reactie

ElsLaurense op 29 november 2012 over Senzcare in de categorie Zorghulpmiddelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Senzcare
Categorie Zorghulpmiddelen
Status Open
Datum 29 november 2012

Een klant van Senzcare heeft in oktober een klacht ingediend over een terugbetaling voor artikelen die niet geleverd zijn en waarvan de bestelling is geannuleerd. Ondanks een belofte van Senzcare om het bedrag terug te betalen, heeft de klant nog steeds geen terugbetaling ontvangen en overweegt nu juridische stappen te ondernemen. De klant heeft Senzcare een score van 0 gegeven.

Mijn Klacht:

In oktober heb ik u een klacht over een terugbetaling van Senzcare gestuurd. Ik had artikelen besteld die niet geleverd werden en heb de bestelling geannuleerd. In een reactie van Senzcare (per email) beloofden zij het bedrag aan mij terug te betalen. Dat is nog steeds niet gebeurd. Wel heb ik een bericht gekregen dat ze de klacht in behandeling hebben genomen. Dat mag ook wel na ongeveer een half jaar. Het duurt me wat te lang dus nu wil ik een jurist inschakelen en het bedrag met rente terug. Kan dat wat betreft Klacht.nl.
Het cijfer voor Senzcare is 0

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk terugbetaling conform schriftelijke belofte.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM