Klacht: Geretourneerd (defect) product wordt niet vergoed

ElsD op 22 januari 2019 over Scoupy in de categorie Waardebonnen- en voucher aanbieders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Scoupy has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Scoupy
Status Open
Datum 22 januari 2019

Een klant heeft speakertjes besteld, waarvan één defect was. Na het retourneren van het product en het indienen van een klacht over het niet vergoeden van het aankoopbedrag en de verzendkosten, ontving de klant geen reactie meer van Scoupy, ondanks het opnieuw opsturen van het retourformulier. De klant heeft eerder ook problemen ervaren met het verwerken van kassabonnen voor cashback.

Mijn Klacht:

Speakertjes besteld (x mini-max), 1 v d 2 laadde niet goed op, defect gemeld per mail, retourformulier ontvangen (PDF), ingevuld en met product in originele verpakking geretourneerd. Op 9 januari is het bezorgd op het retouradres. De portokosten v h retourneren zijn – zoals vooraf gemeld – inderdaad vergoed, maar niet het aankoopbedrag en de verzendkosten. Geklaagd per mail: dan zal het retourformulier wel niet meegestuurd zijn. Dat zat er 100% zeker wel in. Nog eens per mail (PDF) nagestuurd. Dat helpt niet, als dit formulier niet in het pakket zit, weten wij niet van wie het pakket is. Daarna vallen ze stil (zoals ook toen 2 op verzoek opgestuurde kassabonnen ivm een cashback nooit verwerkt werden – dan zijn ze ws. zoekgeraakt). Om het nog erger te maken: een sticker op het doosje van de speakertjes vermelde Not for retail sales – dus het was gewoon een promo-product wat ooit ergens weggegeven werd maar wat door Scoupy doorverkocht wordt.

Gewenste Oplossing:

Als ik het aankoopbedrag en de verzendkosten ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Scoupy over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Scoupy meldt vandaag: --- We hebben jouw retourzending in goede orde ontvangen. We zullen deze bestelling annuleren en het volledig betaalde bedrag binnen 5 werkdagen terugstorten. --- Ik zal hier nogmaals reageren als het bedrag ontvangen is. Overigens moet ik terugkomen wat ik meldde over 2 niet verwerkte op verzoek opgestuurde kassabonnetjes: bij het goed nakijken van de bankafschriften bleken die allebei wel verwerkt (en ook de porto van het opsturen), er was alleen geen mail gestuurd (dat ze ontvangen en verwerkt waren). Ik heb Scoupy (per mail) excuus daarover aangeboden.

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - De aanschaf- en portokosten zijn inmiddels vergoed. Klacht hiermee verholpen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM