Klacht: Sommige nieuws-video niet zichtbaar in Vivaldi-browser op Linux

rijnsma op 03 mei 2017 over Schoorsteenvegers in de categorie Klusbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Klusbedrijven
Status Open
Datum 3 mei 2017

Een gebruiker meldt dat bepaalde nieuwsvideo's op de website van NOS niet zichtbaar zijn in de Vivaldi-browser op Linux, terwijl andere video's op verschillende sites wel goed functioneren. In andere browsers zoals Chrome en Firefox werkt de website zonder problemen. De gebruiker vraagt zich af wat er aan het signaal zou kunnen zijn dat Vivaldi problemen veroorzaakt.

Mijn Klacht:

http://nos.nl/ video’s niet zichtbaar, andere video op allerlei sites werkt wel.
Andere browsers (Chrome, Firefox etc.) werken goed met nos.nl .
De vraag dus: wat zou er anders aan het signaal kunnen zijn dat Vivaldi het tegenwoordig niet goed doet??

Vr. groet,
G.J. Reitsma.
035 5256645

Gewenste Oplossing:

Als er een adequaat antwoord zou kunnen worden gegeven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schoorsteenvegers

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schoorsteenvegers nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM