Mijn Klacht:
Schoonenberg op de Meteoorlaan te Alphen a/d Rijn had een mooie advertentie geplaatst in het Alphens Nieuwsblad en die luidde:
Demodag vrijdag 3 juni. Ontdek onze slimme hoortoestellen. Onze specialisten vertellen er alles over.
Aangezien ik op het punt sta mijn hoortoestellen te vervangen vond ik dit een prima gelegenheid mij te oriënteren en te laten informeren.
Om ca. 13.30 uur kwam ik in de winkel, echter was niemand aanwezig en ook de receptie was leeg.
In een klein zijkamertje was een mijnheer druk aan het praten met 2 andere heren, maar die reageerden ook niet op mijn binnenkomst.
Omdat ik toch moest wachten de winkel bekeken en op zoek gegaan naar demo’s. Het was tenslotte demodag, maar tevergeefs.
Wat mij wel opviel was dat de winkel rommelig was en omdat de keukendeur openstond kon ik zien dat het daar nog rommeliger was.
Na ca. 15 minuten maakte ik aanstalten om te vetrekken toen de heer uit het kleine kamertje ineens wel naar mij toekwam met de vraag wat de reden van mijn bezoek was.
Toen ik zei dat het demodag was en ik experts verwachtte kon ik gaan zitten en wachten tot……dat werd dus niet gezegd
Daarop gelijk vetrokken.
Gewenste Oplossing:
Een excuus van Schooneberg over een slecht georganiseerde demodag is wel op zijn plaats.
Schoonenberg zal zijn winkels toch eens kritisch moeten gaan bekijken.
Ik hoop niet dat de winkel in Alphen a/d Rijn een afspiegeling is van alle vestigingen.
Ik verwacht een nieuwe demoafspraak op een andere vestiging in Alphen a/d Rijn.
Tijdens deze afspraak verwacht ik dezelfde informatie en advies als die tijdens een demodag gegeven zou worden

