Klacht: Vogels bij Starbucks

Ad Frijters op 08 maart 2019 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 8 maart 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op vrijdag 8 maart kwamen we terug van vakantie vanuit Kayseri( Turkije). Voordat we naar huis gingen hebben we nog bij Starbucks wat gegeten en gedronken. We zaten op het terras tussen de vogelpoep. Op de grond, tafels, stoelen en lampen overal zat vogelstront( dit noemen ze nu hygiëne waar eten en drinken word bereid). We hebben ons eten en drinken in de prullenbak gegooid en zijn maar naar huis gereden om daar wat te gaan drinken waar het wel schoon was.

Gewenste Oplossing:

Waar eten en drinken word bereid moet het zeker schoon zijn, ik had het gevoel dat ik op straat zat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM