Klacht: verstoring nachtrust door vliegtuiglawaai

Paltje op 11 april 2018 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 11 april 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vannacht om 04.15 uur (weinig wind!) werd ik wakker door een landend vliegtuig boven mijn hoofd, centrum Amsterdam. Sinds 7 uur vanochtend is er om de 1,5 minuut teringherrie van vliegtuigen. Dit is illegaal en moet dus ophouden! Stop Schiphol!

Gewenste Oplossing:

Luchtverkeer boven het centrum van Amsterdam (de grachtengordel is nota bene een Unesco Werelderfgoed!) moet totaal verbannen worden. Het is vies, maakt teringherrie en is gevaarlijk boven een dichtbevolkt gebied). Ik ben tevreden als de normen voor de milieuzone Amsterdam niet alleen gelden voor het verkeer over de weg, maar ook op het water en in de lucht.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM