Klacht: veel en zeer laagvliegende vliegtuigen

Meershoek op 22 september 2014 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 22 september 2014

In Waddinxveen en omliggende dorpen ervaren bewoners sinds ongeveer zes maanden ernstige overlast door vroeg en laagvliegende vliegtuigen. De klager wijst op een buiten gebruik zijnde baan en doet een oproep aan Schiphol om alternatieve oplossingen te vinden, gezien de impact op het dichtbevolkte gebied.

Mijn Klacht:

Al zo’n half jaar nu vliegen de vliegtuigen vroeg en veel te laag over ons dorp Waddinxveen(en de dorpen rondom) De overlast is enorm.
Het is mij bekend dat er een baan buiten gebruik is, maar de overlast is nu wel heel erg.
Als dit de gebruikelijke manier van vliegen is moet Schiphol naar andere oplossingen gaan zoeken, want dit kan echt niet in zo’n dichtbevolkt gebied.

Gewenste Oplossing:

In ieder geval hoger vliegen; vliegen over minder dichtbevolkt gebied.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM