Mijn Klacht:
Beste ,
17/11 ben ik geland vanuit Dubai om 12.50 u .
Om 13.33 u moest ik mijn thalys naar Antwerpen nemen .
Tijd genoeg want ik had geen bagage bij.
Toen iedereen bij de paspoort controle kwam liep alles mis omdat de automatische scanners defect waren .
Honderden mensen moesten aanschuiven tot ieders groot ongenoegen .
Dat die apparaten defect kunnen zijn kan gebeuren maar naar ieders mening konden de 3 onbemande loketten in dat geval minstens toch wel opengaan alleen om de gemoederen van ontevreden reizigers te sussen .
Toen ik vertelde aan de airport crew dat ik mijn trein moest halen zei men dat ik dit wel kon vergeten .
Dat het scherp was wist ik maar mits het bewijs dat ik had van reservering , kon men mij wel helpen maar dat was niet aan de orde !
Ik heb mijn trein gemist , geld kwijt en nog extra moeten betalen voor een nieuwe reservering en 2.5 u tijd verloren !
Ik vind dit totaal niet klantvriendelijk en vind ook dat mensen met een gereserveerde connectie voorrang moeten krijgen .
Toppunt van dit verhaal is dat 1 van de crews me kinderachtig vond !!
Ik hoop dat u met mijn ervaring iets opsteekt .
Ik voel me er heel slecht bij en onbegrepen .
Mvg
Kris
Gewenste Oplossing:
Voorrang voor mensen die een reservering van connectie kunnen voorleggen . In mijn geval dus de Thalys .


