Klacht: Parkeren niet mogelijk, wel bekeuring!!

MWdeJong op 25 april 2017 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 25 april 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vrijdagmorgen omstreeks 9.30u werd ik bij P6 doorgestuurd omdat deze parkeergarage was afgezet. De reden was onduidelijk. Inmiddels hadden mijn gasten zich al verzameld in de parkeergarage omdat zij vroeger waren geland. Dit leek ze handig vanwege gereedschappen die ingeladen moesten worden. Doordat ik werd doorgestuurd en de gasten nerveus belden waar ik was, heb ik de auto even geparkeerd (hoogstens 5 minuten) en verlaten bij de parkeerplaatsen tegen over het Sheraton Hotel. Toen ik gestressed terugkwam stond toezichthouder net klaar met zijn terminal op een parkeerbon uit te schrijven. Hij heeft dit ook gedaan.

Gewenste Oplossing:

Indien Schiphol begrip heeft voor de onvoorziene situatie van Schipholkant (veel onverwachtse drukte begrijp ik uit de pers) en de bekeuring vernietigd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM