Klacht: Overvliegen, veel en laag

Martijs op 21 april 2014 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 21 april 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik dacht, dat bij de buren een wasmachine bleef draaien door een storing maar het schudden wordt al het hele Paasweekeinde veroorzaakt door veel te laag en veel te veel overvliegende toestellen, tegen het geluid heb ik oordoppen maar nu is er een route gekozen waardoor alles schudt, wanden kraken en ik moeite heb met concentreren. Vertrekkende toestellen maken kort na de start boven onze wijk een scherpe bocht, waardeloos! Voordat de trillingen weg zijn komt er al een ander toestel over. Ik heb er niet voor gekozen zo te wonen, de routes lopen pas enkele jaren over Nieuw-West en hoewel dit nieuwbouw is, zijn er geen bouwkundige aanpassingen gedaan tegen de ernstige overlast van Schiphol noch zijn wij op enige wijze gecompenseerd.

Gewenste Oplossing:

Andere route, onafhankelijke metingen verrichten, geen laagfrequente trillingen meer, minder geluidshinder. Schiphol naar de kust verplaatsen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM