Klacht: Koffer niet mee

Nelleke Manten op 15 mei 2023 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 15 mei 2023

Een reiziger heeft te maken gehad met een vertraagde koffer die drie dagen na aankomst op de bestemming arriveerde. Dit leidde tot veel stress en extra kosten, aangezien de reiziger geen vakantie kon genieten en genoodzaakt was om spullen te kopen. De reiziger wil daarom schadevergoeding aanvragen voor de verloren dagen.

Mijn Klacht:

Mijn koffer is 3 dagen te laat op bestemming aangekomen.
Veel stress en rompslomp hiervan ondervonden. Bij het inchecken ging het achteraf behoorlijk mis. De band waar de koffer op gaat liep niet meer. Personeel sjouwde handmatig met mijn koffer. Ik voelde meteen dat dit niet klopte.

Eerste 3 dagen geen vakantie gehad. Druk geweest met regelen en spullen zien te kopen. 3 verloren dagen wil ik daarom claimen bij Schiphol.

Vluchtnummer RJ152 5 mei 15.55 uur.

Gewenste Oplossing:

3 dagen compensatie. Mijn reis heeft € 1190 gekost voor 8 dagen.

Vergoeding 3 dagen van € 446,25

Daarnaast gemaakte kosten verblijf 3 dagen € 150.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nelleke Manten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM