Klacht: Geluidsoverlast vliegtuigen

Nowella op 19 maart 2015 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 19 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De vliegtuigen vliegen ’s ochtends vroeg laag over. Zo laag dat je haast zou denken dat ze neerstorten. Ik word wakker van het geluid en kan er ook niet meer van slapen. Daarnaast zijn het echt een aantal vluchten achter elkaar. Ik hoop echt dat deze klacht serieus genomen word. Dit is overigens niet het gehele jaar door, maar in bepaalde periodes lijkt het.

Gewenste Oplossing:

Ik weet niet of het mogelijk is dat de vliegtuigen hoger vliegen? Maar het belangrijkste vind ik dat het niet zo vroeg op de ochtend is. als ze nou bijv. na 9 uur zo laag overvliegen, dan zou dat heel erg schelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM