Klacht: Geluidsoverlast in de nachtelijke uren

nicole061170 op 05 juli 2016 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 5 juli 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vannacht werd ik om 2:30 uur wakker vanwege overvliegende vliegtuigen. Normaliter begint dit pas rond 4:00 uur en dan is het een enkele. Nu kwamen ze om de paar minuten. Verder valt het mij op dat steeds meer vliegtuigen over woonwijken vliegen in plaats van over landerijen. Ik woon in Krommenie.
Ik vrees dat dit heel veel overlast gaat veroorzaken tijdens de vakantiepriode. Slapen met een raam dicht is geen optie met deze temperature.

Gewenste Oplossing:

Minder vliegtuigen in de nachtelijke uren. Iedereen heeft zijn slaap nodig. En laten vliegen over landerijen in plaats van over woonwijken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM