Klacht: geluidsoverlast

J Jamin op 31 december 2017 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 31 december 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In de nacht en ook de ochtend van 30 op 31 december 2017 urenlang laag vliegende vliegtuigen over Amsterdam West die een hoop -onacceptabel-kabaal produceren. Geluidsoverlast met een verstorend effect op de nachtrust.

Gewenste Oplossing:

Ik kan begrijpen dat bij bepaalde windrichting en -kracht de aanvliegroutes moeten worden aangepast. De hoogte van de vliegtuigen is bepalend voor de mate van overlast. Ik ben dus tevreden als er hoger wordt gevlogen dan nu het geval is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM