Klacht: Geluidsoverlast

bram107 op 27 november 2017 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 27 november 2017

Een klant ervaart ernstige geluidsoverlast door vliegtuigen die met hoge frequentie over zijn huis vliegen, wat leidt tot een geluidsniveau van meer dan 90 decibel. Deze situatie heeft een negatieve impact op zijn mentale welzijn, vooral als autist, en hij voelt zich gedwongen om te verhuizen. De klant beschrijft Schiphol als arrogant en asociaal in hun omgang met de situatie.

Mijn Klacht:

Schiphol is arrogant en asociaal houden alleen maar rekening met zich zelf gisteren weer om de minuut zo een ding over mijn huis met meer dan dan 90 decibel ik ben maar weer weggegaan daar kan ik niet wonen ik raak zwaar depressief werkt zeer irriterend ! als autist kan ik daar niet tegen.

Gewenste Oplossing:

Draai verder weg of gebruik de baan om te landen scheelt een hoop herrie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM