Klacht: geluidsoverlast

[email protected] op 08 september 2014 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 8 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het was weer bar en boos het afgelopen weekend. Het ene na het andere vliegtuig gaat laag over. Geen plezier om in de tuin te zitten!

Gewenste Oplossing:

Incidenteel een vliegtuig.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - 'Het ene vliegtuig gaat laag over' is een stukje tekst weggevallen. Het moet zijn: het ene na het andere vliegtuig gaat laag over.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Ik heb nog niets gehoord van Schiphol. Wel vanochtend om 4.30 uur wakker van de vliegtuigen. En in de tussenliggende dagen is het ook bar en boos geweest. Bij deze dien ik een claim in ter compensatie van de overlast: €100 per vliegtuig vanaf het moment dat ik mijn klacht heb ingediend op klacht.nl. Vanaf dat moment had u immers kunnen ingrijpen in de vliegroutes. Ik hoop dat dit voldoende stimulans voor u is om te stoppen met vliegen in de buurt van Woerden. Hierbij ga ik ervan uit dat ook andere mensen die last van de vliegtuigen ondervinden een claim bij u zullen indienen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM