Klacht: Geluidshinder van veel te laag overvliegend verkeer

Koffiemolentje op 27 september 2016 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 27 september 2016

Een inwoner van Bergen ervaart ernstige geluidshinder door vliegtuigen die te laag over zijn woongebied vliegen. Hij meldt dat deze vliegtuigen vaak in korte intervallen overvliegen en soms lager dan in andere gebieden, zoals Burgerveen, wat leidt tot extra stijgingen boven Alkmaar.

Mijn Klacht:

Ik word gek van alle te laag overvliegende vliegtuigen boven Bergen. Vaak zijn het series van vluchten die iedere minuut cq twee minuten overkomen.Er wordt met de regelmaat van de klok vaak zo laag overgevlogen dat de vliegtuigen vervolgens weer moeten stijgen boven Alkmaar om op goede hoogte te komen om de landing in te kunnen zetten. Er wordt hier soms lager gevolgen dan boven Burgerveen terwijl dat veel dichter bij de landingsbaan is.

Gewenste Oplossing:

Het zou al een uitkomst zijn als de vliegtuigen veel hoger overkomen. En dan het liefst over het gebied tussen Bergen en Alkmaar in. Of is het TAQA gasveld te gevaarlijk om overheen te vliegen?

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM