Klacht: Scherp object in mijn verse maaltijd

Dennis2017 op 23 januari 2018 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 23 januari 2018

Een klant van Jumbo vond een scherp voorwerp in een van de verse maaltijden die hij had gekocht, wat leidde tot schrik en het weggooien van de maaltijden. Ondanks zijn aarzeling om de klacht te melden, deed hij dit uit bezorgdheid voor de veiligheid van andere klanten. Bij het melden van het voorwerp kreeg hij slechts een bedankje van een leidinggevende, zonder verdere actie.

Mijn Klacht:

Ik had 2 verse maaitijden gehaald .tijdens het eten ervan merkte in een scherp voorwerp in mijn mond . Ik schrok mij dood . En heb de maaltijden direct weggegooid . Andere vond ik wel een reden om te melden . Eigenlijk wilde ik het niet want doen nooit iets met klachten . Maar toch dit kan voor Andere gevaarlijk zijn . Bij het melden en afgeven van het scherp voorwerp . Zeiden ze alleen bedankt voor het melden . ( dit us gebeurd bij een leiding gevende )

Gewenste Oplossing:

Laat ik aan jumbo over . Vanwege slechte er ervaringen .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer