Klacht: Zwembad wordt niet geleverd

Michael Aken, van op 16 juni 2021 over Scala XL in de categorie Internetshops - Algemeen, Internetshops - Huishoudelijke artikelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Scala XL
Status Open
Datum 16 juni 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In maart zwembad besteld (en betaald) dat eind april geleverd zou worden. In mei gebeld omdat we niets hadden gehoord. Er werd ons toen medegedeeld dat de vracht vertraging had opgelopen bij het Suezkanaal. Weer gebeld op 31 mei. Toen werd ons gezegd dat de zwembaden voor uitlevering stonden op 1 juni. Nog eens gebeld op 4 juni want er wordt niet gereageerd op onze e-mails en zij bellen ook niet ondanks dat dit in hun algemene voorwaarden staat vermeld. Toen werd ons medegedeeld dat ze niet kon zien of het zwembad binnen was gekomen maar dat er dagelijks veel zwembaden werden geleverd. Op 10 juni weer naar Scala XL gebeld. Er werd toegezegd dat we het zwembad die week zouden ontvangen, maar met een slag om de arm uiterlijk in week 24. Gisteren heb ik wederom een e-mail gestuurd en het contactformulier ingevuld maar de klantenservice is al weken offline en ook bellen zij niet terug. Zelf bellen heeft geen enkele zin want je wordt aan het lijntje gehouden d.m.v. valse beloftes.

Gewenste Oplossing:

Uiterlijk vrijdag 18 juni wil ik het zwembad ontvangen, zo niet dan ben ik voornemens de koop op grond van art. 6:265 BW te ontbinden en wil dan ook direct mijn geld terug zoals staat aangegeven in art. 13 van de algemene voorwaarden van Scala XL.
17-6-2021: Inmiddels heb ik de koop ontbonden en mijn geld is teruggestort.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Scala XL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door rhmdijkstra
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten