Klacht: te veel reclame.

Merv. op 13 oktober 2014 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 13 oktober 2014

Een kijker van de serie Resurrection op SBS 6 uit zijn frustratie over de hoeveelheid reclame tijdens de uitzending. Hij merkt op dat van de twee uur zendtijd, er een uur aan reclame is, wat leidt tot de overweging om te stoppen met kijken als deze situatie aanhoudt.

Mijn Klacht:

We kijken de serie Resurrection. Leuk serie maar wat een ergernis, van de twee uur zit je een uur reclame te kijken. Wij haken af als dit zo blijft. Reclame akkoord, maar op deze manier.

Gewenste Oplossing:

Twee keer een langere reclame, nu krijg je geen beleving, zonde van de serie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM