Klacht: reclame voor defentie tijdens tijgetjes film

t gielen op 19 december 2015 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 19 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Tot mijn verbazing zie in in elk reclame blok van tijgertjes film reclame voorbij komen van defentie, los van dat de doelgroep voor deze raclame niet op zaterdag ochtend om 08.00 al voor de tv zit on tijgertjes film te kijken vind ik de reclame ook totaal niet geschikt om zo vroeg al uit te zenden gezien de inhoud van de beelden.

Gewenste Oplossing:

Als er meer gekeken wordt naar de inhoud en een recalme en wanneer de doelgroep van de reclame actief is

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM