Klacht: Programma wordt u al geholpen

Piet Luijten op 22 maart 2021 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 22 maart 2021

Een kijker en zijn vrouw uiten hun teleurstelling over de gewijzigde structuur van het programma "U Al Geholpen". Ze zijn van mening dat de toevoeging van de diëtiste een negatieve invloed heeft op de kwaliteit van het programma en adviseren om deze wijziging te stoppen.

Mijn Klacht:

Il en mijn vrouw vinden het jammer dat de structuur van het programma is gewijzigd.
Ik bedoel toevoeging van de diëtiste en dat is een regelrechte aantasting van zo een mooi programma. STOP DAAR MEE, is ons advies.
JAMMER !!! Dit getuigt toch pvan weinig inzicht.

Gewenste Oplossing:

Precenteert het programma zoals het voorheen was.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Piet Luijten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM