Klacht: Klacht over het programma De Bondgenoten

klager80501b1b op 14 juli 2026 over SBS 6 in de categorie Omroepen

SBS 6 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 14 juli 2026

Een kijker van het programma De Bondgenoten heeft zijn onvrede geuit over de ongepaste aanvallen op een deelnemer door andere bewoners. Deze situatie zorgt voor een onrustig gevoel, wat heeft geleid tot het wissen van opnames en het verwijderen van sociale media-inhoud. De kijker vraagt om ingrijpen van de regie om de sfeer in het programma te verbeteren.

Mijn Klacht:

Ik heb altijd met veel plezier gekeken naar het programma De Bondgenoten, maar momenteel vind ik dat het te ver gaat. Vooral de aanvallen op Anouk door Valantine en de nieuwe Fabienne zijn ongepast. Het gedrag in het programma geeft me een onrustig gevoel, en ik heb zelfs al mijn opnames gewist en alles op Facebook verwijderd. Ik vind dat de regie moet ingrijpen en de bewoners moet laten weten dat ze te ver gaan. Een beetje plagen en roddelen kan, maar dit gaat te ver. Ik hoop dat het programma weer gezelliger wordt.

Gewenste Oplossing:

Ik vraag SBS 6 om in te grijpen en de bewoners te informeren over hun gedrag, zodat het programma weer leuker wordt.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over SBS 6

Reactie van de melder van de klacht klager80501b1b

2 maanden geleden - Omdat ze de klacht niet eens willen lezen en/of iets doen

Reactie van de melder van de klacht klager80501b1b

2 maanden geleden - Nee laat maar

Reactie van de melder van de klacht klager80501b1b

2 maanden geleden - Het is klaar

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM