Klacht: Klacht over de uitzending programma Mr. Frank Visser wordt U al geholpen op SBS6 18-01-2021 om 19.30 uur

peter Loog op 20 januari 2021 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 20 januari 2021

Een kijker heeft kritiek op de uitzending van het programma Mr. Frank Visser wordt U al geholpen op SBS6, uitgezonden op 18 januari 2021. De kijker vindt dat de behandelende persoon in het programma enkel de voorwaarden van de NS herhaalde zonder daadwerkelijk een oplossing te bieden voor het echtpaar dat problemen ondervond met hun voordeeluren abonnement.

Mijn Klacht:

Geachte mevrouw – meneer,

N.a.v. het programma Mr. Frank Visser wordt U al geholpen op SBS6 18-01-2021 om 19.30 uur het volgende.

Het ging over het verhaal over een echtpaar die problemen had met de NS betreffende het niet kunnen gebruiken van het reizen met een voordeeluren abonnement NS.

Deze meneer achter het bureau zat alleen maar het verhaal van het echtpaar aan te horen die problemen hadden met de NS betreffende het compenseren van de gemiste Voordeeluren dagen waarin hun niet konden reizen met de NS.

Als antwoordt zat hij alleen maar de voorwaarden op te noemen van de NS en daarmee konden hun het doen zonder ook maar een oplossing te bedenken om deze mensen te helpen of de NS te benaderen of zij eventueel bereid zou zijn om coulance te bieden en zeker ook de andere gedupeerden.

Wij zelf maken al jaren gebruik van het NS voordeelabonnement tot volle tevredenheid tot in 2020 i.v.m. de corona.

Allereerst hebben wij via half 2020 een telefonisch gesprek met de klantenservice 2 vouchers gekregen die tot eind 2020 geldig waren. Ook hadden wij nog 1 voordeelkaart over die na berichtgeving van de NS ook tot eind 2020 gebruikt kon worden.

Deze 3 mogelijkheden wilden wij gaan benutten in de maand december, maar helaas werd er te verstaan gegeven door de regering dat reizen met het openbaar vervoer wat niet noodzakelijk was afgeraden werd, ook dit was onze beslissing omdat bij beiden de leeftijd hebben van 76 jaar dat valt in de risicogroep.

Wat ook ons slecht bevalt is dat de NS de voorwaarden van de voordeeluren abonnement 2021 gewijzigd heeft wat voor veel ouderen een behoorlijke achteruitgang betekend, o.a. dat er alleen gereisd kan worden door de week tussen 09.00 uur en 16.00 uur en na 18.30 uur, in het weekend zijn er geen belemmeringen.

Wij zien het al gebeuren in de winter dat je aan b.v. een stad gaat bezoeken en dat je pas na 18.30 uur weer met de trein mag gaan reizen.

Ik snap de NS niet, zeker gezien de huidige situatie dat de treinen erg leeg zijn, deze verslechtering van een beperkte tijd reizen opgeschort of verwijderd wordt zodat de ouderen (en dat zijn er velen) weer gewoon fijn kunnen gaan reizen.

Deze opmerkingen van ons over de NS hoor van vele ouderen, maar de NS doet helemaal niets voor hun ondanks een gesprek met de NS Klantenservice.

Al met vinden wij dat dit ook in de genoemde uitzending meegenomen had moeten worden.

In afwachting van U reactie verblijven wij.

Met vriendelijke groet Fam. Loog

E-mail: [email protected]

Tel.: 040252922

Gewenste Oplossing:

Als er hier wat aan gedaan wordt door SBS6

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door peter Loog
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM