Klacht: Klacht Chateau Mijland

Geert1987 op 13 april 2020 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 13 april 2020

Een kijker van Chateau Mijland uit zijn bezorgdheid over het feit dat de kleindochter in de auto nooit in de gordel zit. Hij wijst op de gevaren van deze situatie en vraagt om aanpassing tijdens de opnames, omdat het een verkeerd voorbeeld is voor kijkers.

Mijn Klacht:

Beste lezer,

Ik kijk af en toe chateau Mijland. Opzich niet geheel mijn programma maar er is 1 ding dat mij enorm stoort. En dat is het feit dat de kleindochter in de auto nooit in de gordel zit. Een ontzettend verkeerd voorbeeld en ongelofelijk gevaarlijk. Een kind vliegt bij een aanrijding door het voorraam. Hopelijk kan dit bij de opnames worden aangepast.

Hoop dat dit serieus word genomen..

Gewenste Oplossing:

Kind in de gordel tijdens het autorijden...

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Geert1987
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM