Klacht: Johan van oranjezomer

Jozef1500 op 11 juni 2021 over SBS 6 in de categorie Omroepen

SBS 6 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 11 juni 2021

Een kijker uit onvrede over een presentator van SBS 6 uit kritiek op zijn uitspraken, die als onzin en beledigend voor het koningshuis worden ervaren. De kijker is van mening dat de presentator ongepast gedrag vertoont en vraagt zich af waarom hij nog steeds op de zender te zien is. Als gevolg hiervan heeft de kijker besloten om uitzendingen met deze presentator te boycotten.

Mijn Klacht:

Ik snap niet waarom jullie die vent nog aanhouden,
Ten eerste kletst ie zomaar een eind weg hij kraamt onzin uit.
Ten tweede beledigt ie het koningshuis en wel Amalia want zij geeft geld uit eigen beweging en hij stelt dat zij het geld moet af staan om goed over te komen.
ten derde die vent zit lekker geld fe verdienen met uit zn nek te lullen en jullie houden hem ook nog de hand boven het hoofd.
Ik wil hem niet meer zien en daarom pak i met naar die uitzending kijken waarin hij voorkomt.

Gewenste Oplossing:

Als die Johan van oranjezomer weg is.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM