te harde muziek bij gestalkt.
Klacht van J.van der Touw op 15 februari 2017 over SBS 6 in de categorie Omroepen
De muziek bij gestalkt is ontzettend hard. Kan de personen niet verstaan. Lees meer
Bij SBS 6 zijn 30 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.6/10. Dien een klacht in over SBS 6. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Heeft u een klacht over SBS 6? Ondanks dat deze televisie u zonder zorgen naar films, entertainment en series wilt laten kijken, kan er helaas soms wel... Lees meer >
SBS 6 is een bedrijf actief in de categorie Omroepen. Op Klacht.nl zijn in totaal 2741 klachten gemeld over SBS 6. Hiervan zijn er 0 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met SBS 6 delen.
De meest voorkomende klachten over SBS 6 gaan over: ondertiteling, jaar, leven, programma, klacht. Op basis van de 2741 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van SBS 6 is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over SBS 6:
1. Neem eerst contact op met SBS 6 — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Twitter/X: @SBS6
U kunt een klacht over SBS 6 indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor SBS 6.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.735 klachten over SBS 6 ingediend, waarvan 16 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Omroepen, klachtmelden.
Van de klachten over SBS 6 wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 8 van de 2.735 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over SBS 6 gaan over Beschadigd product of pakket van SBS 6. Bekijk alle SBS 6 klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met SBS 6 via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar SBS 6 actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert SBS 6 niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van J.van der Touw op 15 februari 2017 over SBS 6 in de categorie Omroepen
De muziek bij gestalkt is ontzettend hard. Kan de personen niet verstaan. Lees meer
Klacht van jennylanda op 14 februari 2017 over SBS 6 in de categorie Omroepen
waarom kan ik maar 1 live stream kijken ik heb al 3 jaar een paspoort Lees meer
Klacht van niet luisteren op 12 februari 2017 over SBS 6 in de categorie Omroepen
waarom kan er via uitzending gemist niet naar wegmisbruikers kijken. op het tijdstip staat de serie blindspot maar die kan ik helemaal niet zien op sbs6 op dat tijdstip. Lees meer
Klacht van jannie bos op 10 februari 2017 over SBS 6 in de categorie Omroepen
waar om hebben jullie bij robs tuin verbouwing geen ondertiteling wij kijken iedere zaterdag ernaar maar mijn man heefd er niets aan want hij krijgt het niet mee en dat is wel erg jammer en oom bij... Lees meer
Klacht van BerryBlues 2017 op 08 februari 2017 over SBS 6 in de categorie Omroepen
Ik zou het bijzonder op prijs stellen dat de ondertiteling bij het programma van SBS 6 gestalkt in werking wordt gezet Lees meer
Klacht van 061146 op 07 februari 2017 over SBS 6 in de categorie Omroepen
Ik kijk altijd naar Rad van Fortuin om 11.30uur. Maar nu is er een ander programma terwijl het in de gids wel goed staat. Hoe kan dat vindt het erg jammer. Mevr. Hagenaars. Lees meer
Klacht van Marianne van Gessel op 07 februari 2017 over SBS 6 in de categorie Omroepen
Grote irritatie dat iedere avond de herhaling van "Radvan fortuin" plaats moet maken voor "Utopia". Lees meer
Klacht van elzo wijngaard op 05 februari 2017 over SBS 6 in de categorie Omroepen
Waar ik mij aan erger is, dat er meubels kapot gemaakt worden terwijl er mensen genoeg zijn die wel andere meubels kunnen gebruiken maar geen geld hebben om meubels te kopen. En dan met al dat materialen zoals deuren en... Lees meer
Klacht van Mevrouw de Weerd op 05 februari 2017 over SBS 6 in de categorie Omroepen
Beste lezer, Heel graag kijk ik het programma op SBS 6 VT wonen; verbouwen of verhuizen. Tot mijn verbazing wordt nu al voor de 3e keer een herhaling uitgezonden. Jammer hoor !!! Lees meer
Klacht van Mbactanga op 04 februari 2017 over SBS 6 in de categorie Omroepen
Het is zaterdag 4-02-2017. Wij kijken met onze 6 jarige dochter monster university. Tijdens de reclame pauze krijgt zij de 50 schades of grey reclame te zien. Hoe kan dat? Dat er niet over gedacht is om onze kinderen bloot... Lees meer