Mijn Klacht:
Geachte heer/ mevrouw,
Al te lang, qua gezondheid, rook ik uw shag en dit naar volle tevredenheid.
De jaren ’80 was wanneer ik Samson “Original Taste” begon te roken.
Mijn ouders rookte een in principe gelijkogend merk, ook populair maar van een ander merk en ik vond dat het net leek of ze een grote stofbaal rookten, te droog en mottig dus ik ging voor jullie fijne shag.
Met der jaren is de vochtigheidsgraad van jullie shag naar te droog gegaan en daar waar de concurrent, het merk dat mijn ouders rookten, ongeveer een kwart pakje gruis bij de prijs inbegrepen had, gaven jullie waar voor ons geld en was de shag goed tot op de bodem, geen grote stronken zoals de concurrent dat had en gemakkelijk te draaien door de fijne structuur en ja gewoon 50 gram.
Ik hou van mijn 50 grams pakjes en dit zou weer de norm moeten worden al was het alleen maar om dat het overeenkomt met de hoeveelheid vloeitjes die ik gebruik.
Ik wil niet betalen voor gruis, harde stronken of 40 of 30 grams pakjes waar een te groot deel ondraaibaar en smerig gruis in zit.
Toen ik mijn man leerde kennen rookte ook hij shag van dezelfde concurrent maar was al snel overstag dat jullie merk gewoon lekkerder was en rookt dit nu ook.
Wij zijn nu bijzonder ontevreden, roken is al duur mag het dan alstublieft wel een eerlijk product blijven?
Gewenste Oplossing:
Wanneer de tabak weer fijner van structuur zou zijn, weinig tot geen bomen/ stronken, de goede vochtigheidsgraad, niet te droog waardoor het fijn rollen blijft en geen gruis en wanneer 50 grams pakjes weer de norm worden en overal verkrijgbaar waardoor roken weer vertrouwd wordt en de hoeveelheid vloeitjes overeenkomt met het aantal shagjes dat we ervan kunnen draaien.

