Klacht: samson shag

Emine Goktekin op 15 februari 2013 over Samson in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samson
Categorie Tabaksbedrijf
Status Nieuwe klacht
Datum 15 februari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik ben een roker die al 30 jaar samson shag roookt 2 pakken inde week van 55 gr maanden lang zitten dikke stukken in shag die ik niet mee kan rollen in mijn sigaret. ik heb altijd tot mijn laatste krum kunnen oproken. tabak wordt steeds duurder en ik vind dat de product waarvoor ik betaal ook mijn geld waard moet zijn. als ik kijk naar mijn pakje dat ik denk dat die leeg is zit nog veel in waar ik niets mee kan.met dit bericht hoop ik dat er iet aan wordt gedaan en dat mensen kunnen uithalen wat ze verwachten.
met vriendelijke groeten.
samson roker. Emine

Gewenste Oplossing:

jaar lang shag 2 pakken in de week

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samson

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samson nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM