Mijn Klacht:
Via MVGM kwam RW Repair bij ons om de badkamer te herstellen na lekkage. Daarnaast wilde wij gelijk de badkamer wat renoveren waarvoor afspraken zijn gemaakt. Wij hebben er nu spijt van dat wij dit hebben laten doen.
Werkzaamheden via de verzekering evenals de uitgevoerde extra afgesproken handelingen zijn niet goed uitgevoerd. Zo is er een tegel bij plaatsing beschadigd, waar wij melding van hebben gemaakt. Ook zijn er gipsplaten geplaatst welke niet tegen water kunnen en nu al aan het afbrokkelen zijn in de badkamer. Ook zijn de gaten in het plafond voor de lampen te groot uitgezaagd, en de kit-rand loopt niet netjes door tot aan het plafond. Ook zijn er door het personeel in kwestie doekjes van onszelf gebruikt om schoon te maken welke erg vies in de wasbak lagen na vertrek van het personeel, deze waren niet meer schoon te krijgen evenals het stuck op de deurposten. Ook lag de trui van persoon in kwestie nog bij ons in huis. Professioneel en vooral netjes werken, kunnen wij dit niet noemen.
Communicatie is ook nog een dingetje bij dit bedrijf, het enige wat gestuurd kan worden door ene Natascha Donck-Wensveen is dat de factuur (voor de extra werkzaamheden) nog niet betaald is. De reactie van ons dat wij niet tevreden zijn met de uitgevoerde werkzaamheden wordt totaal niet op in gegaan en genegeerd. Helaas…. Hier laat RW Repair toch wel wat steken vallen in service, en uitvoering van het werk.
Gewenste Oplossing:
Wanneer de werkzaamheden alsnog door RW Repair juist worden uitgevoerd, en het zal hen sieren om te reageren op onze klachten via e-mail.

