Klacht: Klacht over het overslaan van aflevering 10 van Flikken Gent

klagere4fe2ce1 op 05 augustus 2026 over RTL 8 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 8
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 5 augustus 2026

Een kijker heeft RTL 8 aangeklaagd omdat aflevering 10 van Flikken Gent niet is uitgezonden, wat teleurstelling heeft veroorzaakt. De kijker merkt op dat deze aflevering zonder aankondiging is overgeslagen en geeft aan dat dit niet de eerste keer is dat er problemen zijn met de programmering van de zender.

Mijn Klacht:

Ik wil een klacht indienen over RTL 8, omdat aflevering 10 van Flikken Gent niet is uitgezonden. Dit is voor mij teleurstellend, aangezien ik deze aflevering graag had willen zien. Het lijkt erop dat deze aflevering is overgeslagen zonder enige aankondiging. Dit is niet de eerste keer dat ik dit soort problemen ondervind met de programmering van RTL 8 en ik vind het erg frustrerend.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek RTL 8 vriendelijk om aflevering 10 van Flikken Gent alsnog uit te zenden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 dagen geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over RTL 8
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 dagen geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 8

Reactie van de melder van de klacht klagere4fe2ce1

2 dagen geleden - Waardeloze zender

Alle klachten die gemeld zijn door klagere4fe2ce1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM