Klacht: sons of anarchy seizoen5

tjoepie4 op 09 oktober 2012 over RTL 7 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 7
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 9 oktober 2012

Een kijker van RTL 7 uit zijn onvrede over de lange wachttijd voor de uitzending van seizoen 5 van "Sons of Anarchy". Hij merkt op dat de serie al verder gevorderd is op FX-works en vraagt zich af wanneer de uitzending op RTL 7 zal beginnen of dat deze mogelijk helemaal niet meer zal plaatsvinden.

Mijn Klacht:

Dat het zo lang duurt dat het weer uitgezonden wordt ik weet in ieder geval dat het al wel weer wordt uitgezonden op FX-works en al bij aflevering5 zijn dus wanneer begint het hier weer eens?Of zenden jullie het niet meer uit?

Gewenste Oplossing:

Een goed antwoord krijgen op mijn vraag en als het weer uitgezonden gaat worden dan graag op een vroeger tijdstip.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM