Klacht: sons of anarchy

companion op 09 januari 2012 over RTL 7 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 7
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 9 januari 2012

Een kijker van RTL 7 heeft geklaagd over de onduidelijke begintijden van de serie "Sons of Anarchy". Op 8 januari begon de uitzending al vijf minuten eerder dan de aangegeven tijd van 23:40, wat volgens de klager regelmatig voorkomt, ondanks controle op de teletekst.

Mijn Klacht:

de klacht is dat bij rtl7 en speciaal bij de sons of ananrc hy je nooit weet hoe laat het begint. afgelopen 8 januari start zou zijn 23u40, gaan kijken om 23u35 was de uitzending al begonnen minstens 5 minuten en dat is elke keer raak ondanks controlle op hun eigen teletekst over begintijden

Gewenste Oplossing:

gewoon optijd beginnen en als het eens anders is, veranderde tijd op teletekst aanpassen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM