Klacht: Sons of Anarchy

asdfdfkldkd op 16 maart 2012 over RTL 7 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 7
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 16 maart 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik zat info te zoeken bij rtl 7 over de serie sons of Anarchy en zag dat ik niet de enigste ben. Ik las net een klacht over dat de serie ineens is gestopt en inderdaad daar ben ik het mee eens, dit doen ze absoluut niet netjes. Wat me daarvoor al bij rtl 7 ergerde was, dat ze bv. als er een wedstrijd darten was, deze serie ook al niet uitzende zonder dit te zeggen, maar als hij dan wel werd uitgezonden maakten ze reclame, elke zondag Sons of Anarchy. Het is niet elke zondag en nu inderdaad ineens zonder wat te zeggen, STOP! Nee, mijn man en ik vinden dit een goeie serie om te kijken en balen er enorm van dat deze gestopt is. Ik heb al bij bol.com gekeken om de serie te kopen, want dit werkt dit.

Gewenste Oplossing:

Laat de televisiekijkers goed weten dat de serie is gestopt en of hij ook nog doorgaat. Want op rtl.nl kom ik daar niet achter. Ik wilde daar via een e-mail een vraag over stellen, maar kan niet vinden waar ik dat kan doen en kwam via google bij jullie uit. Dus de onderste vraag: Huidige mening over RTL 7 kan ik helaas niet invullen, maar moest het wel van jullie. Help het lukt niet....Gelukkig toch iets kunnen invullen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM