Klacht: Reclame

Jamai op 23 januari 2017 over RTL 7 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 7
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 23 januari 2017

Een kijker uit kritiek op de reclame-uitingen van RTL 7, die volgens hem niet aansluiten bij de doelgroep van de zender, die zich richt op mannen. Hij vindt het onbegrijpelijk dat er advertenties voor vaginale schimmelinfecties en haarproducten worden uitgezonden.

Mijn Klacht:

Op een zender die propageert ‘meer voor mannen’ te zijn, zie ik reclame voor vaginale schimmelinfecties? En reclame voor haarproducten? Niet te snappen dit.

Gewenste Oplossing:

Mannenreclame!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 7

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 7 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM