Klacht: leesbaarheid nieuwe opmaak

Glauchau op 06 mei 2014 over RTL 7 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 7
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 6 mei 2014

Een kijker van RTL Z ervaart de nieuwe opmaak als een grote achteruitgang voor mensen met een visuele beperking. De kleinere lettertypes en fletse kleuren van de roterende leeskranten zijn moeilijk leesbaar, en de onrustige achtergronden verminderen het kijkplezier. Dit heeft de kijker ertoe aangezet om de zender nog maar sporadisch te bekijken.

Mijn Klacht:

Voor minder goed zienden is de nieuwe opmaak van RTL Z een grote achteruitgang. De leesbaarheid van de beide roterende leeskranten onder in beeld is door het kleinere lettertype en de fletse kleuren zeer sterk achteruit gegaan. Voor mij persoonlijk reden, om deze zender nog slechts sporadisch te bezoeken, helaas.
De nieuwe achtergrond(en) zijn ook zeer onrustig en dragen niet bij aan het kijkgenot. Kennelijk is de inhoud van ondergeschikt belang.

H. Schippers, Leeuwarden

Gewenste Oplossing:

Oplossing: terugdraaien of een andere/betere wijziging.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 7

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 7 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM