Klacht: Het in spreken van lekker snugger

Hkbdd197945321 op 08 juni 2017 over RTL 7 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 7
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 8 juni 2017

Een kijker uit kritiek op het inspreken en het toegevoegde gelach in een programma op RTL 7, wat volgens hem de kijkervaring negatief beïnvloedt. Hierdoor heeft hij besloten het programma niet meer te bekijken, omdat hij vindt dat het een leuk concept belachelijk maakt.

Mijn Klacht:

Het inspreken en het bij geplakte gelach in het programma is gewoon zo irritant dat wij het progamma gewoon niet meer kijken.
Het slaat gewoon niet eens ergens op.
Een leuk progamma belachelijk maken gaat rtl 7 goed af.

Gewenste Oplossing:

Zie bovenstaande tekst.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 7

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 7 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM