Klacht: Berry van Peer

JesperArkenbout op 15 november 2017 over RTL 7 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 7
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 15 november 2017

Liefhebbers van Berry van Peer uiten hun onvrede over de negatieve opmerkingen van een commentator over de prestaties van de dartspeler. Ze benadrukken dat Van Peer met een gemiddeld score in de 90's goed presteert en vinden de kritiek ongegrond, vooral in vergelijking met de prestaties van andere spelers.

Mijn Klacht:

Wij als Berry van Peer liefhebbers vinden het erg jammer dat Ronald Scholten alsmaar negatief over onze dartheld aan het praten is… Terwijl hij met een gemiddelde van hoog in de 90 best aardig speelt. Daarnaast speelt Suljovic een berepot dus is het hartstikke netjes.

Gewenste Oplossing:

Als Ronald Scholten zijn eigen issues niet op onze nationale belofte afvuurt

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM