Klacht: RTL Boulevard.

Jake de Kogel op 30 november 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen

RTL 4 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 30 november 2017

Er is kritiek op RTL Boulevard vanwege het gebruik van de situatie van twee personen voor het verhogen van kijkcijfers. De klager vindt het onethisch dat het programma hen uitnodigt, terwijl het eerder vooral aandacht had voor de #metoo-affaire. Daarnaast wordt er opgemerkt dat er een dubbele moraal heerst, aangezien een andere affaire niet wordt besproken vanwege de betrokkenheid van een persoon die als vriend van de show wordt beschouwd.

Mijn Klacht:

Het stuit mij ontzettend tegen de borst dat RTL Boulevard over de rug van 2 niet echte hoogvliegers kijkcijfers wil scoren. De 2 mensen die bij de rijdende rechter in de uitzending zijn geweest werden opeens uitgenodigd door RTL Boulevard om hier goedkoop kijkcijfers mee te scoren. Waar het de afgelopen maanden door de moraalridders van dit programma alleen maar over de #metoo affaire is gegaan schromen ze nu niet om deze 2 mensen nog verder de grond in te trappen. Er wordt hier behoorlijk met dubbele moraal gemeten. De affaire rondom dhr. Tan met Stax noem ik dan nog maar even niet. Dit is ook geen enkele keer in de show benoemd omdat dhr. natuurlijk een “vriend” van de show is.

Gewenste Oplossing:

Nvt.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM