Klacht: Het roer om; de verbouwing van een frans kasteel.

Ellen M. op 17 april 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen

RTL 4 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 17 april 2017

Een kijker van de serie "Het roer om; de verbouwing van een Frans kasteel" uit zijn teleurstelling over het plotselinge stopzetten van de show, ondanks het feit dat deze nog niet was afgerond. De kijker had met veel plezier naar de serie gekeken en had gehoopt op een vervolg.

Mijn Klacht:

Met veel plezier heb ik naar deze serie gekeken. Daarom vind ik het erg jammer dat het zomaar gestopt is, terwijl het nog niet afgelopen is.

Gewenste Oplossing:

Als RTL4 de serie zou hervatten, of zelfs vanaf het begin opnieuw zou uitzenden. Ook dat zou ik niet erg vinden.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM