Klacht: aanfluiting m.b.t. de red room app

softiewok op 26 januari 2018 over RTL 4 in de categorie Omroepen

RTL 4 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 26 januari 2018

Een kijker uit Limburg uit zijn onvrede over de stemprocedure voor de show op RTL 4, die via de K.T. Red Room-app verloopt. De klager vindt deze methode onhandig en pleit voor een terugkeer naar het stemmen via een telefoonnummer, zoals in andere landen. Daarnaast uit hij kritiek op een presentator van de show.

Mijn Klacht:

Ik ben tegenwoordig wat slechtszien ook met een bril op zie ik amper scherp. Om je stem uit te brengen moetje tegenwoordig via de K.T red room app doen downloaden op je tel enz. enz…ik durf dus niet verder te installeren op mijn tel. weetje duitsland belgie heeft dit soor kloten programma’s als red room kloten apps niet, gewoon via een nummer kunnen kijkers hun stem sturen.handig – gemakelijk – en geen fratsen.
kan rtl 4 wanneer ze de voice uitzenden ook niet terug naar gewoon een nummer op de tv dan kunnen kijkers gaan stemmen, eerlijk gezegd velen ziet de irritante jamai niet graag op de buis…hij heeft het gewoon niet zoals de rest dat hebben. weetje wel de look – talent – or what ever. nou dit was mijn klacht m.b.t. rtl4.

adieu wah groeten uit Limburg

Gewenste Oplossing:

als kijkers eenvoudig kunnen en mogen stemmen zoals voorheen was !
gewoon een tel.nr. voor iedere kandidaat klaar..waarom moeilijk doen als het gemakelijk ook kan ?

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM