app doet het niet
Klacht van baafje100 op 04 februari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen
app doet het niet of wil niet opstarten, en geeft de antwoorden niet door, Lees meer
Bij RTL 4 zijn 23 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.3/10. Dien een klacht in over RTL 4. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Heeft u een klacht over RTL4? Deze televisiezender zendt dagelijks vele bekende programma’s uit met hoge kijkcijfers. Ondanks dit succes kan er wel... Lees meer >
RTL 4 is een bedrijf actief in de categorie Omroepen. Op Klacht.nl zijn in totaal 4898 klachten gemeld over RTL 4. Hiervan zijn er 0 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met RTL 4 delen.
De meest voorkomende klachten over RTL 4 gaan over: weet, veel, weer, arrogante, bridget. Op basis van de 4898 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van RTL 4 is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over RTL 4:
1. Neem eerst contact op met RTL 4 — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Neem contact op met RTL 4 via hun officiële website.
U kunt een klacht over RTL 4 indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor RTL 4.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.900 klachten over RTL 4 ingediend, waarvan 23 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Omroepen, klachtmelden.
Van de klachten over RTL 4 wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 23 van de 4.900 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over RTL 4 gaan over Beschadigd product of pakket van RTL 4. Bekijk alle RTL 4 klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
RTL 4 heeft geen openbaar telefoonnummer voor de klantenservice. U kunt RTL 4 bereiken via de officiële contactpagina op de website. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar RTL 4 actief klachten behandelt.
RTL 4 heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,3 op 10, gebaseerd op 14 beoordelingen.
RTL 4 reageert gemiddeld binnen 3 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert RTL 4 niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van baafje100 op 04 februari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen
app doet het niet of wil niet opstarten, en geeft de antwoorden niet door, Lees meer
Klacht van Linda Slijk op 04 februari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Vaak kijk ik naar rtl4 ( ook naar de overige rtl zenders, waar mijn zelfde klacht voor geldt). Ik ben slechthorend, en maak bij Nederlandstalige programma'a altijd gebruik van de ondertiteling. Helaas zijn bij rtl de meeste programma's nog altijd... Lees meer
Klacht van Swinss007 op 03 februari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Hallo Waarom is de televisie serie de Familie kruis verhuist naar de . Zender video land? Als of Linda de Mol niet genoeg geld verdiend. Zend de de tv serie de familie kruis weer op Rtl 4 uit. Dan kan ik de serie... Lees meer
Klacht van marcel vissers op 02 februari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen
te veel reclame en dan mis ik andere programa bv op maandag altijd 8 a 10 minuten te laat beginnen gtst waarom ? Lees meer
Klacht van user-1324112 op 31 januari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen
ik heb rtl xl premium gekocht en dan kan je livestreams kijken maar alle livestreams werken niet Lees meer
Klacht van Opel1987 op 31 januari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Ik heb gister 3x gesmst tijdens de uitzending . My first hollyday . Later bleek dat dit herhalingen waren . Waarom in godsnaam toch die sms reclame erbij als het niet meer geld . Jullie zetten er bij 45pb en... Lees meer
Klacht van stefanopdemaan op 30 januari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Ik snap het niet als er een uitzending oo het nieuws is over kinderporno of sexting krijg je altijd foto\'s te zien. het onderwerp is al erg genoeg en toch op de achtergrond een vage internetsite. Nu ook weer maar... Lees meer
Klacht van Jacobien Kwak op 30 januari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Ik heb mij verbaasd en ontsteld gevoeld bij het zien van de vrijdagavond uitzending van GTST waar in 1 aflevering er even een euthanasie werd doorgejast. Ik werd er onpasselijk van, vond het onvoorstelbaar, onbegrijpelijk, ongepast, onzorgvuldig en onfatsoenlijk! Het... Lees meer
Klacht van Mv. S.Peters-Kingma op 29 januari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen
De achtergrondmuziek bij het nieuws van 19.30 uur vind ik erg storend. De stem van de nieuwslezer/-es is nauwelijks te verstaan. Kan die muziek achterwege blijven? Deze vormt beslist geen meerwaarde. Mensen met minder gehoor, zoals ik, kunnen dan beter... Lees meer
Klacht van CoCo1968 op 28 januari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen
Super blij waren we toen we erin geslaagd zijn om kaartjes te bemachtigen voor de live uitzending van ‘The Voice’ op vrijdag 27 maart. Inclusief reserverings- en administratiekosten in totaal 59,65 euro (zie bijgevoegde tickets). We konden eindelijk onze favorieten... Lees meer